Zaproszenie na konferencję “Inteligentne Technologie w Praktyce”, 18 września

Poznaj inteligentne technologie w praktyce!

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na największą infrastrukturalną konferencję IBM, która odbędzie się 18 września 2013 w Warszawie, w hotelu Sofitel Victoria.

Przedsiębiorstwa, chcąc poprawić lub utrzymać konkurencyjność na rynku, bez względu na reprezentowaną branżę, kładą coraz większy nacisk na rozwój w zakresie IT i korzyści jakie dzięki niemu mogą osiągnąć. Nowe formy generowania biznesu takie jak handel w sieci, również w ramach social media czy mobile wymuszają na dostawcach infrastruktury przygotowania odpowiedniej oferty spełniającej oczekiwania Klientów i pozwalającej im na wzrost.

IBM dąży do tego aby jego Klienci gotowi byli na wszystkie, nawet te najmniej spodziewane scenariusze i potrafili adresować potrzeby swoich Klientów. Dlatego pierwsza, rozpoczynająca konferencję sesja poświęcona będzie technologiom przyszłości. W dalszej części spotkanie zostanie podzielone na dwie równoległe sesje – technologiczną i biznesową – aby każdy uczestnik mógł skupić się na interesujących go zagadnieniach. Celem prelekcji technologicznych jest prezentacja najlepszych praktyk związanych z wdrożeniami rozwiązań IBM u naszych Klientów oraz przedstawienie architektur referencyjnych. W przypadku części biznesowej, postaramy się przedstawić rozwiązania typowych wyzwań stojących przed organizacjami dążącymi do nieustannego wzrostu.

Zachęcamy do rejestracji już dziś, bowiem ilość miejsc jest ograniczona i o przyjęciu zgłoszeń decyduje kolejność ich napływania.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół IBM Systems and Technology Group

Kliknij tutaj i już dziś zarejestruj się na najwiekszą konferencję infrastrukturalną IBM

Komentarze

Brak komentarzy

The comments are closed.

Follow

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Subskrybuj RSS