Fundament sukcesu w big data

Dane to nie wszystko – to dopiero początek. Aby dane mogły na siebie zarabiać, musimy do nich odpowiednio podejść, obchodzić się z nimi i z racjonalnie z nich korzystać. Wokół danych obraca się wiele technologii, a każda z nich musi być na tyle wydajna, aby nie tworzyć wąskiego gardła. Z tego powodu właściwa infrastruktura IT, tworzy solidny fundament pracy z big data.

Nawet najbardziej zaawansowane narzędzia do przetwarzania danych, nie gwarantują ich szybkiego przetwarzania – do tego należy mieć skrojoną na miarę potrzeb infrastrukturę IT. Dowiedz się dlaczego:

Korzyści z big data i narzędzi analitycznych na nic się zdają, jeśli dane nie są odpowiednio przygotowane do tego, aby móc je dalej przetwarzać – do tego należy mieć skrojoną na miarę potrzeb infrastrukturę IT. Dowiedz się dlaczego:

Gromadzone dane mają swoje różne źródła, kształt i ciągle ich przybywa. To sprawia, że dostęp do danych nie zawsze jest na tyle swobodny, jakbyśmy sobie tego życzyli – do tego należy mieć skrojoną na miarę potrzeb infrastrukturę IT. Dowiedz się dlaczego:

 

Komentarze

Brak komentarzy

The comments are closed.

Follow

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Subskrybuj RSS