Comunikacja Sp. z o.o.

Comunikacja Sp. z o.o. jest firmą, która dostarcza zoptymalizowane procesy informatyczne wspierające biznes

http://www.comunikacja.pl/

Zapewniamy wdrażanie rozwiązań wspomagających realizację celów biznesowych bez konieczności budowania i utrzymywania dla nich infrastruktury informatycznej. Nasz produkt to środowisko udostępniania procesów informatycznych działające w modelu chmury obliczeniowej. Charakteryzuje ię optymalizacją kosztów, elastycznością, skalowalnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa wynikającym z zastosowania wiodących na rynku technologii.

Umożliwiamy wyjątkowo elastyczne, szybkie tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań wspomagających realizację celów biznesowych. Pomagamy w efektywnym reagowaniu na potrzeby rynku. Sprzyjamy optymalizacji procesów i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych zgodnie z zasadami architektury zorientowanej na usługi.

Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni, ambitni i kreatywni.  Posiadamy szerokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z wieloma przedsiębiorstwami przy realizacji oraz optymalizacji projektów i usług informatycznych wspierających procesy biznesowe.

W swojej pracy korzystamy z doświadczeń i najlepszych praktyk Information Technology Infrastructure Library (ITIL) – to najpowszechniej akceptowane
na świecie podejście do zarządzania usługami informatycznymi (IT Service Management), które w ostatnich kilkunastu latach stało się niepodważalnym światowym standardem w tej dziedzinie. ITIL definiuje spójną mapę procesów, relacji, ról, kluczowych pojęć i mierników przy realizacji usług wspierających procesy biznesowe.

Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie mające na celu zwiększenie stabilności i poprawę efektywności funkcjonowania usług informatycznych wspierających biznes.

Od nas blog pisze:

Tomasz Ciesielski – Architekt Systemów IT w Comunikacja Sp. z o.o., zajmujący się projektowaniem, wdrożeniem i optymalizacją procesów informatycznych w modelu chmury obliczeniowej. Swoje kompetencje potwierdził certyfikatami eksperckimi takich firm jak IBM, Microsoft i VMware.
tomasz.ciesielski@comunikacja.pl

Komentarze

Brak komentarzy

The comments are closed.

Follow

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Subskrybuj RSS